Dar de nunta ..

b0d0

Un Nimeni Celebru ...
Registered
Full Member
nxw64y.jpg

Un dar de nunta cum rar gasesti in al nostru spatiu romanesc . Dar hai sa lasam prezentarile si sa va aducem si voua cunoscut acest frumos si faimos dar de nunta care are anumite Cheltuieli … :


  1. 120 lei Trenul ;
  2. Vreo 200 de lei Lautarii (trebuia spus fara numar dar totusi) ;
  3. 150 lei Pantaloni distrusi cu ceara ;
  4. 150 lei Iesitu in oras si Taxi ;
  5. 6 x Dunhill (180 lei) ;
  6. Alti 120 lei Tren spre casa
Rezultatul este spus de catre acelas om care suna asa : M-ATI DUS LA FALIMENT DIN CAUZA ASTA E CAM LIGHT PLICUL !!!

VA PUP !!! CASA DE PIATRA !!! SI LA MULTI ANI !!!

SEMNAT : MOLDOVEANU`



Ce intelegem noi este greu de explicat dar incercam sa ne dam seama ce fel de nunta a fost daca darul a fost atat de bogat !

Tot ce conteaza este nuntile din ziua de azi sunt foarte schimbate … iar un simplu Dar de Nunta a ajuns VIRAL pe internet .

Sa se masoare nuntile in virale ?! Nu … cred .

Curios sunt de ce a ramas din nunta sau peste 5 / 10 ani despre ce se va discuta …. Despre mire si mireasa nu cred .. :)) probabil cate like-uri a primit acest dar de nunta ?! Da ….
 
Dar cine la pus să meargă cu trenul, putea să plece cu o săptămână înainte și să meargă pe jos,sa fumeze dunhill putea să fumeze chiștoace
PS :tare mesajul
 
Cel mai original dar primit vreodata :))) dar totusi cred ca inauntru erau banii cat trebuiau, doar ca a vrut sa glumeasca putin cu mirii.
 
Ultima editare de un moderator:
Loading...
Back
Sus