Elena Udrea cu pasarica la vedere

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Elena Udrea a postat zilele acestea o poza pe facebook, urmat de un mesaj. Nimeni nu s-a uitat la mesaj ci la pasarica acesteia. Oare care este motivul pentru care Elena Udrea a ales aceasta poza?
sa fie un mesaj subtil catre basescu, in care ii cere sa isi aminteaza ca a fost odata cand iubea acea mica forma cu buze din poza?

vC6dXdI.png

pasarica udrea.png
 
barbatii !!!!, unde se uita, vad ca nu a postat nici o femeie, ea unde s-ar uita prima data ?
 
Indiferent cine ai fi, ochii se duc acolo unde am pus sageata. Nu cred ca Udrea nu a vazut acest mic amanunt. Doar ca acum cancan sau capatos nu ii mai urmaresc contul de facebook pentru a public un articol de gen: SENZATIONA - INCREDIBIL - CE A ARATAT UDREA PE FACEBOOK +8

:D si-a luat tepa de data asta. hehehehe
 
Stiati ca femeile urmaresc cu interes, cursele de ciclism? Oare, de ce?
Am aflat asta dintr-un articol publicat pe science.com. Se pare ca un grup de cercetatori au primit fonduri de 1 miliard de $ pentru a afla raspunsul la intrebarea ta de mai sus.
Sau folosit peste 5000 femei in acest test si pana acum nu au aflat raspunsul. Au spus ca au nevoie de mai multe fonduri. :D
 
doamnei se pare ca ii place sa "umble in pantaloni"(poate vrea sa umble si in ai mei ) :p
 
daca ma afla base, ma scoate din tara :D
Acum ca ai adus aminte de [HASHTAG]#basescu[/HASHTAG] voi posta peste tot ca o vreau. Macar asa sa ii fac in ciuda la cat il urasc.
 
Loading...
Back
Sus