Expert in Programare Orientata pe Aluat

Ovidiu Bokar

It's not a bug, it's a feature!
Administrative
Registered
Full Member
Pe siteul BestJobs.eu se cauta programator cu specializare in Cozonat++, cerintele sunt urmatoarele:
Cerințe:

- experiență de o viață în Cozonac++

- experiență vastă a framework-urilor: Pâi.NET, ColacSharp, CozonacNet, Prajituri.JS, Cake.PHP

- experiență în configurarea hardware-ului de copt și frământat

- să faci față unui volum mare de task-uri

- cunoaștere avansată a algoritmilor de coacere

- experiență în programarea orientată pe aluat

- cunoștințe de programare concentrică a inelelor CSS (cacao, stafide, scorțișoară) în interiorul cozonacilor


Constituie un avantaj:

- cunoașterea plugin-urilor de Nucă, Rahat, Mac și Stafide

- cunoașterea conceptelor de moștenire a rețetelor de la bunica



Beneficii:

- pupături cu ventuze de la toate neamurile pentru cozonacii de calitate

Pentru a aplica trebuie sa accesati : https://www.bestjobs.eu/loc-de-munca/expert-in-programare-orientata-pe-aluat
 
Nu esti in masura sincer :) , atentie cu acest Ovidiu , cere brief , uita sa va mai raspunda , dispare.
Am avut nefericirea sa imi fie recomandat , discut cu el , ma pune in asteptare cateva zile ( ce am pierdut startul la un proiect de-al meu ) ii transmit un brief , date confidentiale , functii ale unei platforme ( nu m-ar mira sa inceapa sa le dezvolte ) ulterior uita sa mai si raspunda pe e-mail , skype etc... Atentie cu acest incurca lume... si aveti grija in recomandarile lui.
 
Nici nu trebuie , ai imaginea conturata deja :) , Ai avut n posibilitati de raspundere ! , cine a trebuit sa isii faca idee despre persoana ta si tipul de servici oferii. Have a nice day
 
Hmm..pot sa depun CV-ul aici? Lucrez de mult timp cu asa ceva, am un aparat care face programarea foarte usoara.Inserezi ingredientele, apoi dai select la program de care sa fie
Cozonac++
Pai.net
Samd...
Vine cu tot cu pluginuri de Bakery, programare in DOS.pit, ba chiar chiar zice ca poti face si gem-uri, cam ca la ruby dar nu chiar(Gem Create n-am incercat inca dar cred ca merge).
In fine, am toolkitul asta plus cunostinte de Dr OJD.ie, asa ca va astept pt colaborari.
 
Loading...
Back
Sus