Vând pagină facebook

Curca Ionut

Member
Registered
Salut,tuturor.Am o pagină pe care intentionez sa o pun la vânzare.Pagina are un impact foarte bun din partea fanilor asupra postarilor.Țin sa precizez ca toti fanii sunt romani iar 90% sunt barbați.Plata se accepta print intermediul PayPal cat si transfer bancar.Mai multe detalii,statistici ofer in privat sau pe skype.Lasați PM!

https://www.facebook.com/Olivia-Maria-133840907093181/ (12.5k) = 550RON .Preț uşor negociabil.
 
cam mult ceri pe ea cu 100 euro iau una de 50 mii , la 12mii likeuri nui normal cat ceri parerea mea
 
cam mult ceri pe ea cu 100 euro iau una de 50 mii , la 12mii likeuri nui normal cat ceri parerea mea
La impactul pe care-l are la postari eu zic ca e un pret chiar potrivit.Spune-mi si mie la o pagina de 12k nu e convenabil sa-ti vina 350click-uri pe link-ul din postari? Degeaba are ea pagina 50k daca are 1000 impact si 20 click-uri maxim pe link ,crede-ma ....nu numarul de fani conteaza,ci interactiunea fanilor cu postarile... ;)
 
Ultima editare:
Sunt in bransa de mult timp legat de fb....Conteaza mult si ce postari pui. Spre exemplu...cu fete aproape dezbracate, iti garantez eu ca pe o pagina cu 10 mii strang cel putin 300 de likeuri.
Incearca sa postezi ceva util,s a vedem impactul atunci.
 
Sunt in bransa de mult timp legat de fb....Conteaza mult si ce postari pui. Spre exemplu...cu fete aproape dezbracate, iti garantez eu ca pe o pagina cu 10 mii strang cel putin 300 de likeuri.
Incearca sa postezi ceva util,s a vedem impactul atunci.
Salut,Mihai.Ai mare dreptate.Dar eu pentru asta am creat aceste pagini,pentru a publica astfel de articole deoarece merg foarte,foarte bine,mai ales cand fanii paginii sunt 90% barbati.Daca tot merg bine astfel de postari,nu vad motivul pentru care nu le-am posta pe pagina... :)
 
Eu nu am condamnat chestia Ionut. Stiu ca asa e..de aceea am creat ca test o pagina de fata....mai deochiata...rezultatele sunt surpinzatoare....

test11.png

si doi impact...
test12.png

Mentionez faptul ca nu prea am stat de ea:))
 
Eu nu am condamnat chestia Ionut. Stiu ca asa e..de aceea am creat ca test o pagina de fata....mai deochiata...rezultatele sunt surpinzatoare....

test11.png

si doi impact...
test12.png

Mentionez faptul ca nu prea am stat de ea:))
Da,rezultatele sunt frumoase,dar mi-au blocat astia de la fb 15 conturi pana acu' cu 5k friends.Daca ar exista vreo metoda prin care sa pot scapa de problema asta,ar fi si mai frumoase rezultatele...
 
pai...da...la reporturi..te blocheaza...insa am scapat de verfificare..prin ghicirea a 6 prieteni..poza-nume..banuiesc ca asta ai avut si tu?
 
Loading...
Back
Sus