Imagine clickabila?

Este buna si utila chestia....o intrebare am....doar la mine dupa ce am instalat, pe calculator arata ok, iar cand vad de pe aplicatia de facebook pe telefon arata ca un articol?
 
Este buna si utila chestia....o intrebare am....doar la mine dupa ce am instalat, pe calculator arata ok, iar cand vad de pe aplicatia de facebook pe telefon arata ca un articol?
Nu intru deloc de pe telefon pe site-urile de socializare. Insa am sa fac niste teste in aceasta seara, si revin cu un raspuns maine.
 
Nu aveti nevoie de vreun plugin sau un soft. Daca doriti sa postati pe pagina voastra de fb, atunci introduceti link-ul dorit in post iar dupa accea o sa va apara optiune sa schimbati imaginea.

Exemplu:
bEnFLqp.png
 
Nu aveti nevoie de vreun plugin sau un soft. Daca doriti sa postati pe pagina voastra de fb, atunci introduceti link-ul dorit in post iar dupa accea o sa va apara optiune sa schimbati imaginea.

Exemplu:
bEnFLqp.png
Ce zici uh poti sa faci doar pe o pagina nu poti sa faci cu contu de fb ce o postat [HASHTAG]#Sacalul[/HASHTAG] chear e de ajutor
 
Nu intru deloc de pe telefon pe site-urile de socializare. Insa am sa fac niste teste in aceasta seara, si revin cu un raspuns maine.
Asa cum am promis am facut ceva teste si pe mobil si am constatat ca pe mobil postarea arata ca un articol insa asta tine de facebook si nu de pluginul Seo Ultimate . Toate siteurile gen giphy.com, photobuket.com sau facebookanimated.com arata la fel.
Ceea ce este foarte interesant la plugin si multi nu au inteles, este ca linkul duce catre postare si nu catre imagine si functioneaza atat pe desktop cat si pe mobil, tableta etc..
 
Loading...
Back
Sus