Oferta Ofer de test la doua persoane Facebook Followeri

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Asa cum zice si in titlu ofer la 2 persoane de pe acest forum cate 50 de Facebook Followeri.
Acesti followeri sunt pentru contul de profil nu pagina.
O mica conditie celor doua persoane e sa aibe peste 30 de posturi pe forum si fara vreo abatere.
 
As vrea si eu :)
 
Pac-pac...au ajuns, ba chiar vreo 60 :)). Majoritatea par a fi conturi reale si active. :) (MARIUS SA TRIMITI SI TU CEVA ITALIENIIIIIIII :D )
 
Pac-pac...au ajuns, ba chiar vreo 60 :)). Majoritatea par a fi conturi reale si active. :) (MARIUS SA TRIMITI SI TU CEVA ITALIENIIIIIIII :D )
Majoritatea sunt reali, dar acuma cu facebooku asta nu mai stii care e real sau nu :)
Nu pot zice de unde vin, dar nu vin de pe addmefast sau site-uri de genu. Si Majoritatea Romani.
 
Ok Marius, nu ma supar, nu am de ce :)
Merci..daca e ceva ma gasesti aici pe forum.
 
Nu vinzi followeri? Dacă da care ar fi prețul?
Ba da am sa Vand Followeri, dar momentan inca sunt in teste. Oricum pretul o sa fie mai mare ca si la like-uri tinand cont ca followeri sunt mai buni + e tot mai greu cu facebook asta. Si daca fac ceva incerc sa fac un serviciu bun.
 
Im
Ba da am sa Vand Followeri, dar momentan inca sunt in teste. Oricum pretul o sa fie mai mare ca si la like-uri tinand cont ca followeri sunt mai buni + e tot mai greu cu facebook asta. Si daca fac ceva incerc sa fac un serviciu bun.
Îmi scrii te rog când începi să vinzi...am mare nevoie de așa ceva :)...poate reușim să facem o colaborare buna si de lunga-durata )
 
Loading...
Back
Sus