Plugin optimizare wordpress pentru necunoscatori si lenesi

Salut, sunt interesat de plugin, platesc!
Un mail la adresa
 
Din câte observ în pozele postate de un coleg mai sus (înainte și după cu pluginul) s-a modificat doar scorul, page load-ul văd că a rămas la fel de 2.9 secunde. Sunt curios dacă există performanțe notabile în special la 'prima accesare a site-ului'
Dacă mă încadrez aș dori să testez pluginul. Adresa de email este [HIDE][email protected][/HIDE]
Mulțumesc!
 
Din câte observ în pozele postate de un coleg mai sus (înainte și după cu pluginul) s-a modificat doar scorul, page load-ul văd că a rămas la fel de 2.9 secunde. Sunt curios dacă există performanțe notabile în special la 'prima accesare a site-ului'
Dacă mă încadrez aș dori să testez pluginul. Adresa de email este ***Hidden content cannot be quoted.***
Mulțumesc!
Mail trimis!
 
Ma chiar "functioneste", mi se par, prea prea rezultatele, il aveti ? Il cumpar nu-i problema ! Are cineva de vanzare ? Multumesc !
 
Revin cu un review.
1. Multumesc @Ove pentru ca mi l-a oferit pentru testare.
2. Nu ma dat peste cap.
3. Eu am instalat pe toate siteurile Comet Cache (cel mai bun din categoria gratuite - parerea mea (poti si cumpara))
Am testat cu google speed si am constatat urmatoarele (cu comet cache dezactivat):
Mobile = m , Desktop = d

Initial
m 72/ d 80

Cu wp-swift-page, totul activat (le-am activat pe rand sa vad diferentele gradual)
m 81/ d 92

Cu comet cache versiunea free
m 82 / d 92 , la un moment dat mi-a dat si m 83 / d 94

Concluzia:
Nu as alege niciodata wp swift page datorita faptului ca:
1. Comet cache este gratuit !
2. Este actualizat periodic !
3. Este recomandat de multi si este prezent in sectiunea pluginuri ale wordpress.org.
 
Loading...
Back
Sus